Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]

The John Maxwell Team

John Maxwell Team to:

Współpraca zespołu wyjątkowych coachów, trenerów, mówców i profesjonalistów, którzy docierają do ludzi na całym świecie, z programami szkoleniowymi w dziedzinie przywództwa oraz niezbędnymi kompetencjami i umiejętnościami w tym zakresie. Działając w ten sposób, realizujemy pragnienie dokonania czegoś istotnego, transformujemy życie innych ludzi, podnosząc jego wartość. Kontynuując dzieło naszego lidera Johna C. Maxwella, pozostawiamy jednoczenie swój własny, niepowtarzalny ślad. – oficjalna strona JMT

The John Maxwell Team to zespół liderów, trenerów osobistych i coachów. Szkoleniowcami są głównie: John C. Maxwell,Paul Martinelli ,Roddy Galbraith,Christian Simpson ,Mark Cole i Ed DeCosta. Nasz polski zespół szkoleniowy składa się z liderów posiadających wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie na stanowiskach kierowniczych i zarządczych. Ucząc, dzielą się nie tylko zasadami przywództwa autorstwa Johna C. Maxwella, ale także pomagają w praktyce wprowadzać te zasady w życiu zawodowym i osobistym. Naszym celem jest pomóc Ci stać się wyjątkowym liderem, który, dodając wartości ludziom wokół siebie, pozostawi w ten sposób trwałe dziedzictwo.

JMT to nie tylko najbardziej ceniony międzynarodowy program rozwoju kompetencji liderskich oraz rozwoju osobistego, ale również wspaniałą inicjatywa wspierania innych. Dzięki JMT możesz odnieść sukces nie tylko na drodze kariery ale również w życiu prywatnym. Zostań jednym z ludzi dającym wartość innym i skontaktuj się ze mną mailowo mail@michalkubiak.eu lub tel: 503692578.