RevvCard – rewolucja w świecie finansów

rNetwork to prawdziwa rewolucja w świecie bankowym. Wyobraź sobie bank, który daje Ci rabaty, które będą automatycznie naliczane, na zakupy u partnerów na całym świecie, rabaty w takich firmach jak: Walmart, Subay czy McDonald, oraz wiele, wiele więcej. Interesujący projekt? To jeszcze jest mało, możesz zarobić prowizję za transakcje dokonane kartą, transakcje dokonane przez Ciebie jak i osoby z Twojej sieci. Brzmi kusząco? To jeszcze nie wszystko. rNetwork to nie tylko amerykański bank ale również wyjątkowa karta płatnicza. Zapytasz co w niej wyjątkowego? Już tłumaczę:

RevvCard ma wbudowany 1.7″ OLED, wyświetlacz dotykowy i zabezpieczenie na linie papilarne! Dodatkowo nasza karta to:

-wszystkie Twoje karty płatnicze
-wszystkie karty lojalnościowe
-kupony rabatowe
-aplikacja z promocjami na wakacje
-portfel cryptowalutowy z różnymi walutami
-wewnętrzny bank
I wiele innych funkcji.

Ciekawie? Ja uważam, że tak, jednak prawdziwą petardą jest to, że to wszystko dopiero się zaczyna i możesz być pionierem w Polsce, Europie, a nawet na świecie. Możesz być jedną z pierwszych osób w Europie, które będą zarabiać część prowizji banku za korzystanie z niego.

Aby móc korzystać z pełni praw jako Charter Member musisz wykupić dostęp do panelu, koszt to $68 (z kodem rabatowym „revvcard” płacisz tylko $35), oraz co miesięczną subskrypcję za 35$, jednak członkostwo możesz mieć za darmo! Wystarczy zaprosić 3 aktywne osoby. Karta płatnicza dostępna będzie od stycznie 2020 roku, jednak już można korzystać ze strony z rabatami.

Nie zwlekaj, rejestruj się jeszcze dziś https://www.rnetwork.io/68763152 lub skontaktuj się ze mną po szczegóły.